Cami Halısı

Otel Halısı

Mosque Carpet

Hotel Carpet

Hakkımızda

Hakkımızda

Faaliyete başladığımız günden bugüne Kalida Halı olarak, yaşam ve ibadet alanlarınızı özelleştirmenize ve mükemmel halıyı bulmanıza yardımcı oluyoruz…

2015 yılından itibaren son teknoloji tesislerimizde sektörde öncüsü olduğumuz 3 Katlı İplik  ile (Extra Dayanıklı, Düzgün Yüzey ve Yumuşak Tuşeli)  halı üretimlerimizi sürdürmekteyiz. Üretimin her safhasında kalite kontrol personellerimiz tarafından denetime tabi tutulan Kalida markalı halılarımızı, Türkiye’nin 81 iline  ve yurdışında İngiltere, Almanya, Fransa, Avustralya, Rusya ve Arabistan’dan Amerika’ya uzanan geniş bir yelpazede 30’dan fazla ülkeye ihraç etmekteyiz.

Kaliteli ve dayanıklı halı amacı ile yola çıktığımız üretim yolculuğunda beklentilerinizi karşılayan yaşam alanlarınızı tamamlayan özel üretim halılar ile, yaşam ve ibadet alanlarınıza fonksiyonel ve inovatif çözümler sunmaktayız.


Saygılarımızla..

Vizyon

Ulusal ve uluslararası düzeyde gelişim gösteren, küresel değerlerle ulusal kimliği ilişkilendirebilen, otantik özüne bağlı, teknolojiye hâkim, çevreye duyarlı, toplumsal ve etik değerlere sahip, geleceği şekillendirecek düzeyde sürekli gelişen alanında lider firma olmaktır.

Misyon

Global bir firma olarak pazarda, son teknoloji üretim tesislerinde en iyi malzemeyi kullanarak, inovatif düşünce ile zamanında kaliteli ve dayanıklı halı üretim ihtiyacını karşılamaktır.

Hedefler

Yaptığımız işin özünde deneyim, güvenilirlik, kalite bilinci ve dayanıklılık yatmaktadır.


3 Katlı İplik Nedir ?

3 Katlı İplikli halının iki kata kadar daha dayanıklı ve uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır, ayrıca halının yüzey düzgünlüğü daha fazladır bu nedenle iki iplik bükümlü hav ipliğine göre daha yumuşak ve düzgün bir yüzey elde edilmektedir. Bu nedenle Camilerimizde ve Yaşam Alanlarımızda ki yoğun trafiğe son derece dayanıklı olup kullanma talimatlarına uyulduğu takdirde halılarımızın kullanım ömrü yaklaşık 25-30 yıldır.İletişim Bilgilerimiz

Kalida Halı

Mükemmel Cami ve Otel halılarına ulaşmanın yanı sıra estetik ve konforun bilincinde olarak üretimini yaptığımız halılar  ile  mekana son dokunuşu yapmanıza aracılık ediyoruz. 
3 Bükümlü İplik (Extra Dayanıklı, Düzgün Yüzey ve Yumuşak Tuşeli) 
Halı üretimimiz modern entegre tesislerimizde devam etmekte olup yaptığımız  üretimin yüzde 80 ini İngiltere Fransa Almanya Avustralya Rusya Suudi Arabistan’dan  Amerika’ya uzanan geniş bir coğrafyada 39 ülkeye  ihraç etmekteyiz.
 
 

Sosyal Medya Hesaplarımız
Mutfak Yapım Dijital Reklam Ajansı